آموزش برنامه در رویت

تقویم ها - که داده های حذف شده از خواص اجزای مختلف کار را نشان می دهد - پایه و اساس BIM هستند.

در این دوره ، نحوه کار با تقویم های موجود در Revit را بررسی کنید.

معلم اریک وینگ با آموزش برنامه در رویت تمرکز اصلی بر روی "من" برای داده ها در BIM ، معلم اریک بال نشان می دهد که چگونه می توان به پایگاه داده Revit و اطلاعات استعلامی از مدلهای خود وارد شد.

اریک چند تقویم استاندارد ، به عنوان مثال ، ورودی ، پنجره و جدول زمانبندی اتاق را پوشش می دهد و بعد از آن به نقاط مورد علاقه پارامترهای Revit می پردازد ، و نحوه شناسایی آنها با بانک اطلاعاتی پنهانی که شما - شاید ، ناخودآگاه - ایجاد کنید توسط خلق و خوی نشان دادن سرمایه گذاری خود را.

او به ساخت تقویم های روشن ، عزیمت به مواد ، افسانه های اصلی ، کلید های برنامه ریزی می پردازد ، و این فقط آغاز است.

موضوعات شامل:

تقویم های عمومی

از جمله و رزرو پارامترهای سرمایه گذاری

برنامه های جاسازی شده

ترتیب برنامه ها

ایجاد یک تقویم روشن

عزیمت مواد

برنامه های معاملاتی

برنامه های مستند سازی

- [مربی] سلام ، من اریک بال آموزش برنامه در رویت هستم و به برنامه ها در Revit خوش آمدید. برای شروع ، ما برخی از جدول زمانی اصلی ، برای مثال ، برنامه ورودی و پنجره را انجام خواهیم داد.

در این مرحله ما شامل پارامترهای سرمایه گذاری ، پارامترهای تعیین شده و پارامترهای پیوسته می شویم.

ما در طراحی محدودکننده و یک برنامه عزیمت ، ایجاد جدول زمانی محتوا و نحوه تهیه برنامه ها اساساً عالی به نظر می رسیم. بدیهی است ، ما به عزیمت به مواد ، افسانه های اصلی ، کلید های برنامه ریزی و سوابق صفحه می پردازیم.

ما علاوه بر بسیاری از دستگاه ها آموزش برنامه در رویت و رویه های مختلف ، هریک از این نکات برجسته را پوشش خواهیم داد. در حال حاضر ، ما چگونه شروع می کنیم.

آموزش ادغام نرم افزار رویت و 3ds Max

آموزش برنامه در رویت

ایجاد یک برنامه اعدام BIM

، ,برنامه ,های ,ها ,تقویم ,آموزش ,در رویت ,آموزش برنامه ,برنامه در ,برنامه های ,اصلی ، ,پارامترهای سرمایه گذاری

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

fanooskelvin مطالب اینترنتی Kristine's game باغ علم - کلاس ششم 6 دبستان جوادالائمه Eldridge's style fakhtehcle پرسش های حوزه IT shayangrafist زویپ سرور tarhetgrafik